Beyaz Pleksi

Beyaz Pleksi

Beyaz pleksi, rengi beyaz olan ve saydam ve yarı saydam seçeneği ile sunuluyor.

Beyaz pleksi, akrilik plastik levha olarak açıklanır. Yüksek ışık geçirgenliğine sahip olmasından dolayı, pleksi levhalar kolay kesilme ve işleme özelliğine sahiptir. Yüksek sıcaklıkta ısıtılıp, vakum ve şişirme, termoform gibi işlemler ile üretilir. İstenilen şeklin kolayca verilmesi sağlanır Kalınlıkları değişebilir. 2.8 mm ile 40 mm arasında, geniş bir kalınlık söz konusudur.

Beyaz Pleksi Çeşitleri

Levhaların pek çok çeşidi bulunuyor. Pleksi çeşitleri dendiğinde, sadece akıllara renk seçenekleri gelmiyor. Buzlu olan, yarı saydam olan, tam saydam olan gibi pek çok seçeneği var. Aynı zamanda bu ürünlerin kalınlık açısından da çok sayıda seçeneği olduğunu göreceksiniz. Hizmetimiz, pleksi levha ihtiyacınızı karşılamak şeklinde oluyor. Uzun zamandır sürdürmüş olduğumuz hizmetimiz sayesinde, hemen hemen her levha çeşidi için sizlere hizmet veriyoruz. Talep etmeniz durumunda, hemen ürün incelemeleri yapılıyor sizlere ulaştırılıyor. Mümkün olan en kısa süre içinde tüm çeşitleri sizlere ulaştırıyoruz. Kalınlık ve renk açısından bilgi vermeniz durumunda sizlere hemen öneriler sunulacaktır.

Beyaz Pleksi Fiyatları

Peki, fiyatlarımız nasıl? Beyaz pleksi fiyatları için en uygun ödemelerin olmasına özen gösteriyoruz. Sunduğumuz fiyatlarımız için kalınlık ve levhanın türü önemlidir. Aynı zamanda ne kadar miktarda levha alınacağı da fiyat konusundaki aralığı net şeklide belirlenir. Hem uygun ödemelerin olması hem de kaliteli hizmet, sizlere sunmuş olduğumuz avantajdır. İndirimli ödemelerimizi takip etmeniz halinde, avantajlı bir şekilde faydalanmış olacaksınız.
En uygun fiyat;
Mümkün olan en uygun fiyattan sizlere seçenekler sunuyoruz. Tüm çeşitleri inceleyerek hemen almak üzere sipariş verebilirsiniz.

Beyaz Pleksi Sipariş

Peki, nasıl sipariş veriliyor. Ekip üyelerimiz gerek stok konusunda bilgi verme gerekse size levhalar hakkında bilgi sunmak açısından görevlendirilmiştir. Sizin için hemen uygulanacak olan sipariş alımları, kısa süre içinde levhaların teslim edilmesi ile sonlanır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, Beyaz pleksi almak için hemen siz de hizmetimizden faydalanacaksınız. Kısa süre içinde hemen sipariş verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?