Şeffaf Pleksi

 

Pleksi, renkli ve renksiz şekillerde üretilen dekorasyon malzemelerinden bir tanesidir. Şeffaf pleksi modelleri de pleksi sınıfında yer alır.

Şeffaf pleksi modelleri basit işlenebilen ürünledir. Düz levhalar halinde bulunur. Şeffaf pleksinin avantajları;

  • Kırıldığında yaralama imkanı bulunmaz.
  • Camdan çok daha dayanıklıdır.
  • Fazla bakım istemez.
  • Hafif olması nedeniyle kolayca taşınabilir.

Şefaf pleksi modellerini internet adresimizden en özel fiyatlardan satın alabilirsiniz. Her geçen gün kendisini geliştiren firmamız üretim yelpazesini arttırarak beklentileri karşılamaya devam ediyor. Pleksi modellerinde aradığınız çeşitliliği sizlere sunabiliriz.

Şeffaf Pleksi Özellikleri

Şeffaf pleksi malzemesi, ışık geçirgenliği sunan plakalardan bir tanesidir. Şeffaf pleksi, reklamcılık sektöründe sıklıkla tercih edilir. Rahatlıkla şekil alabilmesi malzemeyi çekici hale getirir. Cam materyallere alternatif olarak üretilen pleksi modelleri daha ekonomiktir. Şeffaf pleksinin nitelikleri şu şekilde sıralanır:

  • Işık geçirgenliği yüksektir.
  • Darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Desen verilebilir.
  • Farklı ebatlarda üretilebilir.
  • İlklim şartlarına karşı dayanıklıdır.

Şeffaf pleksi modellerini şekillendirmek için lazer kesim makinelerinden destek alınır. Lazer kesim makineleri her türlü şekli pleksiye verebilir. Bu makineler sayesinde kesim işlemleri hatasız şekilde tammalanır. Bu işlem sonunda istenilen şekilde pleksi modellerine kavuşabilirsiniz.

Firmamız uzun zamandır pleksi satışını en özel fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunmaya devam ediyor. Pleksi konusunda alanında lider firmalardan bir tanesiyiz. Özel lazer kesim yazılımı ile teknolojiyi bir arada bulundurarak sektörün ihtiyacına yanıt veriyoruz.

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana gelişmiş makine parkurumuzla Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi taşıyabiliriz. Bu alanda yüzlerce firmaya kurumsal çözümler sunarak ulusal tedarikçi konumuna gelebilmeyi başardık.

Pleksi malzemelerimizi sektörel ihtiyaçlara göre şekillendirmeye devam ediyoruz. Bu alanda müşterilerimizin beklentilerine göre hareket ediyoruz. Çağdaş çizgilere sahip pleksi modellerimiz büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Zamanında teslim edilen ürünlerimiz reklamcılık alanında sizlerin yanınayız. İnternet adresimiz üzerinden dilediğiniz zaman pleksi modellerimizi inceleyebilirsiniz. Gelişmiş ürün seçeneklerimizle her sektörde kullanılabilecek şeffaf pleksi materyallerini tasarlayabiliriz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi için sitemiz üzerinde yer iletişim numaralarını kullanarak bizleri hemen arayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?