Pleksi Levha

 

Pleksi levha, farklı şekil ve renklerde üretilen özel malzemelerdir. Pleksi malzemeler hafif yapısı nedeniyle pek çok alanda kullanılabilir.

Pleksi levha modelleri her geçen gün fazla alanda kullanılıyor. Pleksi plakalar istenilen şekle kolayca dönüşebiliyor. Pleksi plakalar camlara göre çok daha hafiftir. Dayanıklı yapısı ile öne çıkar Daha çok cnc veya lazer kesim makineleriyle şekil verilir. Pleksi malzemesinin özellikleri;

  • Camdan daha dayanıklıdır.
  • Reklam alanında ürünleri öne çıkarır.
  • Kolayca üretilebilir.
  • İstenilen şekle kolayca gelebilir.
  • Stant ürünlerin sıklıkla tercih edilir.
  • Farklı sektörlerde kullanılabilir.

Firmamız pleksi levha üretimi ve satışı konusunda sizlere gerekli desteği verebiliyor. Yüksek kaliteli ürünlerimiz her alanda kendisine yer buluyor. Alanında uzman olan firmamız 2021 yılında yüksek nitelikli ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor.

Makina parkurumuzda pleksi kesim, ürünlerimiz istenilen şekle getirebiliriz. Pleksi malzemelerinde ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımları yapabiliriz. Kalite politikamız sayesinde her zaman en iyisini ulaşmanızı sağlıyoruz.

Pleksi Nasıl Kesilir?

Pleksi plakalar genel lazer kesim makineleri ile şekillendirilir. Kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle hatalı kesimler görülmez. Pleksi plakalar dayanıklılığı ve ışık geçirgenliği yüksek malzemelerden bir tanesidir.

Pleksi Plakalar camlara göre daha fazla ışık geçirir. Her türlü iklim, koşullarına karşı uyum sağlar. Farklı renklerde üretilebilir. Döküm malzeme olması nedeniyle istenilen her türlü forma uyum sağlar. Pleksi levhalarda solma ya da deforme sorunları görülmemektedir. Pleksi malzemeler iç mimarı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilir. Bununla beraber reklam sektöründe çok sık kullanılan bir imalat malzemeleri arasındadır. Lazer kesim makineleri kullanılarak istenilen şekil kolayca verilir. Isıtılarak bükülebilir ve şekillendirilir. Biz pleksi levhalarını en uygun fiyatlarla sizlere sunabiliriz. Kaliteli hizmetin ne olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. İnternet üzerinden pleksi levha konusunda müşterilerimizin isteklerine yanıt veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke kabul eden firmamız ISO9001:2008 kalite yönetim sistem standartlarına uygun şekilde hareket etmektedir. Sizde nitelik pleksi ürünlerini satın almak isterseniz hemen internet adresimizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi tek tıkla en özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?