Pleksi Çeşitleri – Depodan Ucuza Pleksi Malzeme

Pleksi ve pleksi çeşitlerini depodan ucuza, uygun fiyatlarla pleksifiyatlari.com’dan ulaşabilirsiniz.
Pleksi, hafif ve kolay şekillenebilen plastik camların genel adıdır. Pleksiler levhalar halindedir ve 0,8 ile 10 mm arasında farklı kalınlıklara sahiptir. Yaygın olarak kullanılan kalınlıklar ise 0,8 ile 1 mm olarak karşınıza çıkar. Pleksi çok hafif bir malzeme olduğu için çok kolay bir şekilde istenilen forma sokulabilir. Kolaylıkla işlenebilmesi dekorasyon ve süs aksesuarlar olarak yaygın bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanır. Pleksi, saydam ve yarı saydam olmak üzere iki farklı forma sahip olabilir. Pleksi aydınlatma ürünlerinde de kullanılır. Akrilik levha olarak bilinen çekme akrilik levhanın arkasına sır çekilerek üretilen ayna pleksi ile tasarımlarınızda oldukça özgür olabilirsiniz. Pleksinin içerisine PVC alaşım karıştırılarak üretilen çeşidi de bulunur. Bu karışım malzemeye beyaz pleksi adı verilir. Işığın geçirgenlik özelliğinden faydalanarak gece ve gündüz beyaz bir görünüm sağlar.

Bu iki malzemenin yanı sıra buzlu cama benzeyen buğulu bir çeşidi de vardır. Buzlu pleksi adı verilen bu buğulu materyalin birçok renk seçeneği vardır. Pleksi, siyah olarak da üretilir. Siyah pleksi ışık geçirgenliğine sahiptir. Lazer kesim, kazıma ve markalama işlemlerinde sıkça kullanılan bir materyaldir. Siyah pleksi, merdiven küpeşte ve trabzanları, masa ve sehpa ayakları, ev ve büro mobilyaları gibi ev içi dekorasyon ürünlerinin üretiminde kullanılır. Bu kullanım alanlarının yanı sıra banyo, mutfak ve tekne, yat dekorasyon aksesuarlarının üretiminde de sıkça kullanılır. Darbelere karşı dayanıklı olan pleksi, kırılmaz mutfak malzemelerinin yapımında sıkça kullanılır. Depodan pleksi malzemeleri şık dekorasyon ve inşaat projelerinde de yer alırlar. Farklı alanlarda farklı biçimlerde kullanılan pleksi çeşitlerini detaylı bir şekilde web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Pleksi Özellikleri ve Kullanım Alanları

Ev ve iş yerlerindeki dekorasyon ürünlerinde sıkça kullanılan pleksi, kırılmaz tasarım ürünlerinde güvenle kullanılabilir. Pleksi; metal, ahşap, led ışık malzemeleri ile üretilen ürünlerin yapımında kolaylıkla kullanılırlar. Darbelere karşı dayanıklı olduğundan dolayı inşaat ve gemi, yat sektöründe de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İnşaat, gemi ve yat sektöründe kullanılan pleksiler, kırıldıklarında yaralanmalara sebep olmazlar. Bu materyaller iç mimaride sıkça kullanılan sağlam ve hafif malzemeler arasında yer alır. Bu nedenle dekorasyon ürünleri ve ev içi aksesuarların yapımında sıkça kullanılır. Renkli olan pleksiler, merdivenlerin trabzanlarında, mutfak ve banyo eşyalarının üretiminde yaygın olarak tercih edilir. Lazer kesim ile istenilen ölçülerde ve formlarda kesilebilme olanağına sahiptir. Sıcak ve soğuk tonlara sahip renkli pleksiler hediyelik eşyaların üretiminde de kullanılır. Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra reklam ve aydınlatma alanlarında da çokça kullanılan bir materyaldir.

Pleksinin görüldüğü gibi kullanım alanları çok fazladır. Sıkça tercih edilen bir ürün olmasından dolayı depodan ucuza pleksileri sizlere sunuyoruz. Teknolojinin faylarından yararlanarak alışveriş hızı ve güvenliği sağlayarak depodan pleksi ürünlerini size ulaştırıyoruz.

pleksifiyatları.com ile Depodaki Ürünlere Ulaş!

Darbelere karşı dayanıklı ve her alanda güvenle kullanılabilen tüm depodan pleksi ürünlerini sizler için bir araya getirdik. Depodan gönderim sağladığımızdan dolayı pek çok farklı pleksi çeşidine bir tık ile ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesinde olduğu gibi size ulaşım aşamasına da önemsiyoruz. Oluşturduğunuz tüm siparişlerinizi taşıma şartlarına uygun olarak paketliyoruz. Bu sayede oluşabilecek hasarların önüne geçiyoruz. pleksifiyatri.com olarak pek çok farklı alanda kullanılabilen pleksi çeşitlerini depodan size hızlı ve güvenilir bir hizmet ile ulaştırıyoruz! İhtiyacınız olan depodan pleksi ürünlerine web sitemizden ulaşabilir veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?